wordpress

601 807 066
Pon. - Pt. 6 .30 - 17.00
Brązowa 2, 70-781 Szczecin

Urodziny


UWAGA!
DRODZY RODZICE, ORGANIZACJA URODZIN ZOSTAŁA ZAWIESZONA DO ODWOŁANIA.

POINFORMUJEMY PAŃSTWA W PRZYPADKU EWENTUALNEGO PONOWNEGO ICH URUCHOMIENIA.

Zapraszamy na niezapomniane przyjęcia urodzinowe.

Proponujemy organizację przyjęcia urodzinowego, które łączy zabawy ruchowe i taneczne (pierwsze i ostatnie 20 min. zabawy) z twórczymi urodzinami nadzorowanymi przez animatorów.
Do dyspozycji gości przeznaczamy  trzy sale, w tym  salę urodzinową przeznaczoną na poczęstunek oraz salę do urodzinowych zajęć ruchowych i tanecznych oraz salę przeznaczoną na zajęcia twórcze. Zapewniamy także miejsce dla rodziców, którzy mają życzenie pozostać na przyjęciu.

Liczba uczestników może wynosić ok. 25 – 30 osób.
Zabawę rozpoczynamy od zabaw ruchowych i tanecznych przy dynamicznej muzyce, następnie Panie prowadzące zabierają Dzieci do kolejnej sali na krótki poczęstunek oraz prezentację multimedialną na wybrany przez jubilata temat urodzin. Prezentacja z projektora HD przypomina projekcję w sali kinowej, Dzieci zapoznają się z jej treścią w przyciemnionym pomieszczeniu, a ekran zajmuje całą ścianę sali.
Kolejnym etapem imprezy są zabawy ruchowe i plastyczne związane z tematem przewodnim urodzin – mają one miejsce w kolejnej sali. Z każdym tematem związane jest wykonanie ciekawej pracy plastycznej, którą uczestnicy zabierają ze sobą do domku. Po zakończeniu zabaw dzieci udają się na poczęstunek oraz torcik. Ostatnią atrakcją urodzin jest ponowane szaleństwo taneczne przy muzyce.

Zapewniamy pełny poczęstunek wraz z napojami, w gestii Rodziców pozostaje jedynie dostarczenie tortu oraz świeczek. Cena zawiera również poczęstunek dla Rodziców – bez ograniczeń kawę, herbatę, wodę mineralną oraz różne rodzaje ciasteczek. Dysponujemy estetycznymi zaproszeniami urodzinowymi. Prosimy o dokonywanie rezerwacji urodzin pod nr tel. 503 590 771 w dni powszednie (pn – pt) w godzinach 8.00 – 16.00. Konieczna jest wpłata zaliczki w kwocie 50 zł.

Urodzinki_Rozalki_i_Leonka__44_-39237-780-600-80-c
IMG_20141127_100303-6293-780-600-80-c

Scenariusze przyjęć urodzinowych:

CENNIK:

przyjęcie do 15 osób 400 zł*
przyjęcie powyżej 15 osób 500 zł*

*Cena zawiera słodki poczęsunek dla uczestników (napoje niegazowane, ciasteczka, cukierki, paluszki,chrupki) oraz poczęstunek dla Rodziców (kawa, herbata, ciasteczka, delicje). Zapewnienie tortu pozostaje w gestii Rodziców.