wordpress

601 807 066
Pon. - Pt. 6 .30 - 17.00
Brązowa 2, 70-781 Szczecin

Zapisy i rekrurtacja

Rekrutacja na rok szkolny 2022/23

W roku szkolnym 2022/23 organizujemy zajęcia przedszkolne dla trzech grup wiekowych.

Grupa  WESOŁE PINGWINKI
(dzieci w wieku 2 i 3 lat –  rocznik 2019 i 2020) 

Zapraszamy do nauki i wspólnej zabawy wszystkie ciekawe świata, dociekliwe i wesołe dzieci. W naszym przedszkolu będziecie mieli okazję poznać nowych kolegów i koleżanki, nowe zabawy, ale również zetknąć się z pierwszymi zasadami życia przedszkolnego. Będziecie bawić się wesoło, ale także rozpoczniecie naukę języków obcych. Zaplanowaliśmy dla Was mnóstwo zajęć dodatkowych – poza nauką języków obcych także rytmikę oraz zajęcia z logopedą. Będziecie uczestniczyć w licznych uroczystościach przedszkolnych, brać udział w konkursach plastycznych oraz recytatorskich. Popiszecie się talentem aktorskim i wokalnym. Nowy świat czeka na Was, pomożemy Wam poznać go wszystkimi zmysłami.

Zachęcamy Rodziców dzieci rozpoczynających swoją przygodę z edukacją przedszkolną do udziału w zajęciach popołudniowych o charakterze adaptacyjnym – „Edukacja przez ruch”. Uczestnictwo w zajęciach można rozpocząć w każdej chwili (w poniedziałki i środy w godz. 17.45 – 18.30). Udział w zajęciach przygotuje dzieci w sposób łagodny do rozstania z rodzicem, sprawi także, że dziecko będzie czuło się w naszym przedszkolu pewnie, bo przecież będzie to miejsce już dobrze znało.

Grupa BYSTRE DELFINKI
(dzieci w wieku 4 lat – rocznik 2018)

Jeśli chcecie kontynuować swoją przygodę z przedszkolem lub jeszcze nigdy nie skosztowaliście przedszkolnej przygody – zapraszamy do „Mądrej Główki”. Zapoznamy Was ze światem wiedzy, nauczymy ciekawych zabaw, będziemy kontynuować edukację 4 – latka. Będziecie uczyć się trzech języków obcych oraz czytania globalnego. Przypomnimy najważniejsze zasady i wprowadzimy nowe, jeszcze trudniejsze – bo jesteście już przecież dużymi przedszkolakami.

Grupa MĄDRE SÓWKI
(dzieci w wieku 5 i 6 lat – rocznik 2016 i 2017)

W naszym przedszkolu językowym mamy dobrą ofertę edukacyjną dla dzieci realizujących roczne przygotowwanie przedszkolne. Oferujemy również sprzyjające warunki do nauki – grupa jest kameralna, sale są przestronne oraz dobrze wyposażone w pomoce dydaktyczne. Kadra nauczycielska stale podnosi swoje umiejętności,  nasi nauczyciele uczestniczą w wielu kursach, szkoleniach oraz realizują awanse zawodowe.

Możemy pochwalić się naszymi pierwszymi ubiegłorocznymi absolwentami, którzy w bieżącym roku szkolnym z powodzeniem rozpoczęli naukę w szkole podstawowej i osiągają już pierwsze sukcesy. Jesteśmy z nich bardzo dumni i serdecznie im kibicujemy. Ogromną satysfakcję sprawia nam nauka języków obcych – uczymy języka angielskiego  3 razy w tygodniu, niemieckiego 2 razy w tygodniu. Dzieci uczą się z niesamowitą łatwością, poznają nowe zagadnienia mając przy tym świetną zabawę.

Zasady rekrutacji oraz zapisy dzieci do przedszkola

Rekrutację na kolejny rok szkolny rozpoczynamy od stycznia.
Zapisanie dziecka, a tym samym uzyskanie dla niego miejsca w przedszkolu, jest równoznaczne z dostarczeniem wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA (do pobrania w przedszkolu) oraz wniesieniem opłaty wpisowej i podpisaniem umowy z dyrektorem przedszkola.

Jednorazowa opłata wpisowa wynosi 600 zł.
Opłata całkowita za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 1000 zł (za każde kolejne dziecko / rodzeństwo – 600 zł).
Czesne zawiera wyżywienie, naukę języków obcych oraz pozostałe proponowane przez przedszkole zajęcia dodatkowe (język angielski, język niemiecki, rytmika, zajęcia logopedyczne, zajęcia z piłkami Przedszkoliada).
Rodzice nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z wydarzeniami okolicznościowymi, wyjazdami na wycieczki, biletami wstępów, opłatami za koncerty oraz innymi atrakcjami organizowanymi przez placówkę (wycieczki integracyjne, edukacyjne, przyrodnicze, atrakcje, festyn rodzinny, warsztaty dotyczące wielu obszarów edukacyjnych min. spotkanie z alpaką, hodowla kurczaczków w inkubatorze, warsztaty handmade, zabawy z klaunem, koncerty muzyczne, przedstawienia teatralne).

Proponujemy całoroczne, dobrowolne ubezpieczenie dzieci NNW  ( koszt ok. 40 – 50 zł)
Opłata za karty pracy na bieżący rok szkolny wynosi od ok. 80 zł do ok. 150 zł (zależnie od grupy wiekowej).

Wyżywienie

Przedszkole zapewnia dzieciom cztery posiłki (śniadanie, obiad składający się z dwóch dań oraz podwieczorek)

Serdecznie zapraszam, chętnie zaprezentuję Państwu nasze przedszkole, poznam Waszą pociechę i odpowiem na wszystkie pytania. Jestem również do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 601 80 70 66.

Z poważaniem,
Dyrektor Przedszkola